Wakacyjne czytanie HERstorii

Muzeum HERstorii Sztuki zaprasza na pierwsze herstoryczne wyzwanie czytelnicze! 

Lato i wyjazdy wakacyjne to idealny czas na oddawanie się, często zaległym, przyjemnościom książkowym. Pewnie i Ty masz już wstępną listę tytułów do pochłonięcia w ciągu najbliższych tygodni 📚 Rozumiemy, my też taką mamy!

Może połączymy siły? Co Ty na to, aby się wspólnie inspirować i motywować? Może dziś ustalimy, że tego lata przeczytamy przynajmniej jedną książkę o tematyce herstorycznej, feministycznej, ogólno-kobiecej? Ty i ja. I wiele innych osób wokoło nas. Bądźmy w tym razem. Dopingujmy się i inspirujmy nawzajem. Pokażmy, jak dużo jest osób zainteresowanych sytuacją i historią kobiet!

O swoich postępach i poruszeniach po przeczytaniu informuj nas na Instagramie i na Facebooku, komentując nasze posty lub poprzez własne wpisy oznaczając: #czytanieherstorii i @muzeumherstoriisztuki. Jeśli wolisz, napisz maila – każda Wasza wiadomość jest dla nas ważna.

Czekają odznaki i dyplomy! 📃

To co? Jesteś gotowa_y? 💪🏼

Przedstawiamy poniżej listę książek, które nas zainteresowały. Może znajdziesz tu coś dla siebie? Zachęcamy! A może chcesz coś dodać swojego? Pisz śmiało w mailu lub w social mediach 😊

Akcja jest częścią większego projektu Lato z HERstorią