Pokaz filmu pt. „Jestem” reż. Ogi Ugonoh i rozmowa z twórczyniami

Zanim odejdziemy od komputerów i telefonów, żeby rzucić sie w wir sylwestrowego świętowania,

chciałybyśmy pokazać Wam, że w nowym roku nie zwalniamy tempa! 

Już dziś zapraszamy Was na noworoczny pokaz filmowy w Kinie Paradox, gdzie w następną sobotę 8 stycznia spotkamy się na seansie krótkometrażowego filmu pt. “Jestem” w reżyserii Ogi Ugonoh.


Ogi Ugonoh – artystka i aktywistka, współautorka akcji #dontcallmemurzyn i debat grupy Black is Polish wraz z MSN Warszawa, Ogi Ugonoh, w swoim debiutanckim filmie opowiada historię o Afropolakach, o tym, z czym każdego dnia się mierzą i jakimi doświadczeniami wypełniane są ich życia, o ich sile i dumie. Instagram: ogiugonoh


Po pokazie zapraszamy na spotkanie z twórczyniami filmu: reżyserką Ogi Ugonoh producentką Ramat Musa i choreografką Agą Borutą, które rozmawiać będą o doświadczeniu bycia Czarnym Polakiem/Czarną Polką, o rasizmie i tożsamości. Rozmowę poprowadzi Aleksandra Samonek. 


Matronat nad tym wydarzenim objął Wielokulturowy Kraków ❤ 

Kiedy: sobota 8 stycznia
Start 16:15
Gdzie: Kino Paradox, Kraków, ul. Krupnicza 38
Wstęp wolny – za okazaniem bezplatengo biletu, ilość wejściówek ograniczona. 
Link do wydarzenia na Facebooku: tutaj
Zgodnie z obowiązującymi przepisami 30% miejsc w kinie jest dostępna bez konieczności okazania certyfikatu szczepienia. Po wyczerpaniu tej puli można odbierać bezpłatne wejściówki w kasie kina, po okazaniu certyfikatu.
Prosimy o punktualne przybycie, a w sytuacji rezygnacji o powiadomienie organizatorów wydarzenia.

Obowiązuje reżim sanitarny! Nosimy maseczkę, dezynfekujemy ręce, zachowujemy dystans. Organizatorki zastrzegają sobie prawo do wprowadzenia dodatkowych obostrzeń i/lub zmian w wydarzeniu w zależności do rozwoju sytuacji epidemiologicznej.